Zwrot - Drzewka owocowe, sadzonki, sklep internetowy
15537
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15537,theme-bridge,bridge-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

ZWROT

 

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za niewłaściwy wzrost oraz rozwój rośliny, który może być wynikiem uszkodzeń termicznych, chemicznych i wszystkich innych spowodowanych działaniem siły zewnętrznej bądź działaniem zaniechania użytkownika lub też są wynikiem złej pielęgnacji roślin (np. brak systematycznego podlewania).

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za wiedze kupującego, która dotyczy prawidłowej pielęgnacji roślin (np. jak często są one podlewane), oraz za uszkodzenia podczas transportu.

 

Sprzedawca może udostępnić swoją wiedze i przekazać ją klientowi odnośnie pielęgnacji i dbania o poszczególną roślinę, aczkolwiek nie musi być dana wiedza przekazana.

 

Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem